Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Ozvěte se

Aleš Wasserbauer

+420 777 894 921

ales.wasserbauer@gmail.com

Aleš Wasserbauer

Napsali o nás

Jsem nesmírně rád a současně jsem i hrdý na Svratku, že máme příležitost podpořit tuto charitativní akci. Stali jsme se jedním z partnerských měst a pro nás je to především čest i výzva, jak pomoci nemocným dětem, kdy jíndy? Lidé si mají pomáhat, a o to více, když se jedná o naše děti! Toto je ta pravá příležitost. Jsem otcem pěti dětí, dědou sedmi vnoučat, čekatelem prvního pravnoučete a hrdým starostou městečka Svratky. Nemáme velký rozpočet, ale pomáhali jsme, pomáháme a nadále pomáhat budeme, zastupitelstvo města tuto podporu jednomyslně schválilo.
Fantišek Mládek, starosta Města Svratka
Výjimečná charitativní akce na Vysočině, kde potkávám skvělé lidi jak mezi organizátory, tak mezi cyklisty.
Hezky a smysluplně strávený den na kole. Z darovaných peněz realizujeme úpravy pokojů na dětském oddělení v Jihlavě, pro zpříjemnění pobytů dětských pacientů i jejich doprovodů.
Velká poklona a dík realizačnímu týmu i všem účastníkům.
MUDr. Martin Zimen, primář odd. pediatrie Jihlava
Finanční podpora získaná prostřednictvím projektu Na kole dětem Žďárskými vrchy je pro nás významnou pomocí, abychom mohli naplňovat účel Nadačního fondu dětské onkologie Krtek, což je, mimo jiné, zkvalitňovat život onkologicky nemocných dětí. Vítěžek z Na kole dětem Žďárskými vrchy používáme cíleně k úhradě části nákladů spojených s letním dvoutýdenním rekondičním pobytem pro děti po onkologické léčbě. Za tuto pomoc jsme velmi vděčni a nesmírně si vážíme toho, že nás pan Aleš Wasserbauer přizval k účasti na akci Na kole dětem Žďárskými vrchy.

Irena Korvasová Čánská, výkonná ředitelka Nadačního fondu dětské onkologie Krtek
JUDr. Irena Korvasová Čánská, ředitelka NF Krtek

Přidejte se k nám!

Svou účastí podpoříte onkologicky nemocné děti, kterým pomáhá nadační fond Krtek a dětská oddělení nemocnic v Novém Městě na Moravě a Jihlavě.

Chci být partnerem akce Kontakt